Izaugsmes grupas tikšanās par personīgajām un uzņēmuma finansēm

Turīga dzīve, kura iedvesmo.

Nākamā Finanšu Rīcības sesija
22.maijā, 18:30

  • 00 Dienas
  • 00 Stundas
  • 00 Minūtes
  • 00 Sekundes

Kas ir Finanšu rīcības sesijas?

Tās ir jaudīgas RĪCĪBAS SESIJAS, kurās visus vieno viens kopīgais - vēlos augt savās personīgajās finansēs kopā ar līdzigi domājošiem un atbalstošiem cilvēkiem. Šajās sesijās Tu audz kopā ar citiem dalībniekiem naudas jautājumos atbalstošā un uz izaugsmi vērstā vidē.

Finanšu Rīcības sesijās Tu vari saņemt iedvesmu un atbalstu sava nākamā soļa speršanai un vieglākai mērķu realizācijai personīgajās finansēs.

Metode pozitīvām pārmaiņām Tavā naudas jomā

✔️ Saņem iedvesmu un motivāciju naudas lietas darīt un novadīt līdz galam

✔️ Palielini savus ienākumus

✔️ Palielini savus uzkrājumus

✔️ Pilnībā pārvaldi savu naudas jomu

✔️ Gūsti skaidru redzējumu par savu finansēm ilgtermiņā

✔️ Attīsti uzņēmējdarbības prasmes

✔️ Iedvesmojoties no līdzīgi domājošiem cilvēkiem, veido jaunas draudzības un jaunu partnerību

✔️ Dalies ar savu pieredzi un saņem citu dalībnieku atbalstu tajā

Tev vienmēr pieejams atbalsts un padoms personīgo finanšu izaugsmē

Reizi mēnesī darba dienas vakarā mēs tiekamies ONLINE LIVE, kurā vari rast atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem par to, kas Tevi interesē personīgo finanšu jomā (finanšu joma ir tieši saistīta ar visām tavām dzīves jomām) un kā naudu pelnīt vēl vairāk. Šīs tikšanās ir kā darbs ar sevi un darbs ar pārējiem dalībniekiem atbalstošā un izaugsmi vērstā vidē.

Finanšu Rīcību sesiju mentors

Kristaps Pagils ir finanšu entuziasts, personīgo finanšu mentors, uzņēmējs un izaugsmes elpošanas pasniedzējs. Pēc izglītības grāmatvedis un 15 gadus profesionāli darbojies nekustamo īpašumu jomā - gan pārdošanā, gan konsultēšanā, gan attīstībā.

Viņa klātesamībā iespējams attīstīt iekšējo mieru, iedvesmu un jaudu rīkoties vienlaikus saglabājot ikdienas balansu, kā arī attīstīt uz izaugsmi vērstu personīgo finanšu domāšanas failu.
Kristaps Pagils

Finanšu Rīcības sesijas dod rezultātu ilgtermiņā

Šajās sesijās Tu audz kopā ar citiem dalībniekiem!
Tu audz ātrāk, ja NEdari to viens

Pievienojies Finanšu Rīcību sesijās jau tagad

Personīgo finanšu izaugsme ir mācīšanās procesa un rīcības kopums un tāpēc tas mēdz aizņemt laiku. Izvēlies sev piemērotāko abonementa veidu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Finanšu Rīcības sesija (FRS) ir kā online kurss?

Nē, FRS nav online kurss. Tās ir noteiktā laikā organizētas grupu tikšanās ar mērķi augt personīgajās finansēs atbilstoši savām vajadzībām un ātrumam, uzdot sev aktuālos jautājumus finanšu mentoram, mācīties no pārējiem dalībniekiem, lai soli pa solim sasniegtu savus nospraustos mērķus personīgo finanšu jomā. FRS notiek vismaz 1x mēnesī.

Kā notiek maksāšana par dalību FRS?

FRS visefektīvāk darbojas, ja tajās piedalies regulāri. Jo biežāk mēs atkārtojam noteiktas darbības un atgādinām sev noteiktus jautājumus, jo visefektīvāk varam sasniegt savu vēlamo rezultātu. Tāpēc Tev ir iespēja piedalīties sesijās un maksāt ikmēneša maksu, gan maksāt uzreiz par 6 mēnešiem. Maksājumi notiek ar bankas karti.

Vai būs pieejams FRS ieraksti?

Jā, šobrīd visi FRS ieraksti ir pieejami un tos var katrs tās dalībnieks apskatīt jebkurā sev ērtā laikā. Ierakstā nebūs pieejami grupu darbi. Procesa gaitā būs pieejami papildus materiāli, intervijas, viedokļi, klātienes tikšanās. Svarīgi, maksimāli visi materiāli būs pieejami latviešu valodā.

Ieguvumi kursa "Apzinātas finanses"esošajiem dalībniekiem

Kursa "Apzinātas finanses" esošajiem dalībniekiem, pagarinot pieeju uz "Finanšu Rīcības sesijām", automātiksi pagarinās pieeja arī naudas kursa "Apzinātas finanses" video materiāliem un to atjauninājumiem.

Vai es varu pārtraukt abonementu?

Jā, abonementu var pārtraukt jebkurā laikā un to viegli iespējams izdarīt pašiem sekojoši: Ielogoties kontā -> Spied uz savu bildes ikonu -> Mans konts ->Norēķini -> Abonementi -> Atcelt